Sizinle çalışarak, detaylı bir tasarım yaratabilir, mekanınızı belirleyip düzenleyebilir, hizmet sağlayıcıları önerebilir, düğününüzün kusursuz tamamlanması için bütün organizasyonunuzu kordine edebiliriz. Vera Event ile... lüks standart olarak gelir!

Wedding Planning Process
SÜREÇ
Adım 1: Nişanlısınız!
Tebrikler! Hayatınızın en heyecan verici ve kıymetini bilmeniz gereken bir zaman. Arkanıza yaslanın, kutlamak için zaman ayırın, ve çalışmaya başlangıç adımlarından bazılarıyla başlayın. Eğer nereden başlayacağınız bilmiyorsanız, buraya tıklayın.

Adım 2: Hadi Arkadaş Olalım!
Bizi tanımak için biraz zaman ayırın! Birbirimizle tam olarak uyumlu olduğumuzdan emin olmak istiyoruz! Şirketimiz, kurucumuz ve takımımızhakkında okuyun. Hangi hizmetleri sunduğumuzu ve bloğumuzu okuyun. Portfolyomuzda gezinmek için biraz zaman ayırın ve müşterilerimizdengelen sevgi notlarından bazılarını okuyun. Bizi Bizi Instagram’da takip edin! Bir Vera Event Gelini eşsizdir ve takımımıza iyi uyan birini bulmak için gerçekten sıkı çalışıyoruz. Gelin eğlenceli ve güzel bir düğün istese de düğününün hemen başlamasıyla ilgili endişesi daha büyüktür. Düğündeki her şeyin öngördükleri gibi ilerlemesi için damat ve düğün planlamacısıyla beraber çalışmak ister. Misarfirlerine inanılmaz bir deneyim yaşatmak ve zarif, şık ve yalnızca ona özgü olan bir tasarım ister. O sen misin?

Adım 3: Bize başvurun
Eğer birbirimiz için uygun olduğumuzu düşünüyorsanız, bize başvurun. Bu sayede müsait zamanlar için takvimi kontrol edebiliriz!

Adım 4: İlk Danışma
Eğer müsaitsek ve birbirimize uyumlu olduğumuzu düşünüyorsak, ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla konuşmak ve düğününüz hakkındaki vizyonunuzu konuşmak için bir ilk görüşme ayarlayacağız! Bu sürede ihtiyaç duyduğumuz bütün detayları sizden alacağız.

Adım 5: Özel Teklif
İlk danışmanızdan sonra, ortaya özel bir teklif çıkaracağız ve size mümkün olduğunca çabuk bir şekilde yollayacağız.

Adım 6: Sözleşmenin İmzalanması
Teklif kabul edildikten sonra, kontratınızı imzalamanızı ön ödeme ücretini ödemenizi talep edeceğiz.

Adım 7: Aileye hoşgeldiniz!
Resmi olarak Vera Event Ailesine hoşgeldiniz!

Adım 8: Vera Event Yöntemi
Yılların tecrübesine dayanarak geliştirmiş olduğumuz planlama sürecini düzenli bir şekilde sizinle beraber yürüteceğiz ve aşamalar halinde çalışacağız. Sizi tanımaktan, koordine etmeye ve etkinliğin fiili yürütülmesine kadar, sizi tüm bu süreç boyunca yönlendireceğiz!

Wedding Vendors
YARATICI İŞ ORTAKLARI
Vera Event tüm organizasyonlar için en iyi ve en uygun yaratıcı ortaklardan oluşan bir ağ geliştirdi. Mevcut ortaklarımızla ilişkilerimizi değerlendirip beslerken ve onların daha iyi performans göstermelerine sürekli olarak yardımcı olmalarını sağlarken, yeni ortaklarla ilişkilerimizi bir dizi hizmette genişletmeye devam ediyoruz. Bilinmeyen ortaklarla çalışmanın getirdiği tahmin ve belirsizlikleri ortadan kaldırmak için her birinin hizmet ve/veya ürün kalitesini dikkatlice güvenlik taramasından geçirerek organizasyonlarımıza karşı olan sorumluluklarının standartlarımızla tutarlı olduğundan emin oluruz.

Eğer birlikte çalışmamızı istediğiniz bir servis sağlayıcısı ile ilişkiniz varsa tabii ki onlarla birlikte de çalışabiliriz.

Wedding Budget
DÜĞÜN BÜTÇENİZ
"Düğün organizasyonum ne kadar tutar?" sorusuyla sık karşılarız. Kısa cevap, bütçenizin izin verdiği kadar büyük veya küçüktür.

Bütçesi 5.000€ ile 250.000€ arasında düğünler hazırlıyoruz. Eğer bir bütçe planı yapmadıysanız, düğününüzle ilgili detaylar ve vurguladığınız isteklere göre bir bütçe planı hazırlayabiliriz. Toplam maliyet büyük oranda misafir sayınız ve özel seçimlerinize bağlı olarak değişir. Lütfen diğer detayları konuşmak için bizimle iletişime geçin veya bir teklif göndermek için burayı tıklayın.

Düğün organizasyonunuzun genel maliyeti en çok detayların seviyesi, misafir sayısı ve günler ve her kategorideki seçimlerinize bağlı olarak değişir. Bütçenizi bir çerçeve olarak kullanarak seçim yapmanıza yardımcı olabilir, bu alanların herbirinde vereceğiniz kararlara rehberlik edebiliriz.

"Ve sonsuza kadar mutlu yaşadılar."
– Anonim